Hollanda Konsolosluğu Ankara

Hollanda Konsolosluğu Ankara temsilciliği aracılığı ile Hollanda’da gerçekleştirebileceğiniz resmi evrak işlemlerinin büyük bir kısmını tamamlama hakkınız vardır. Bu aşamada Ankara temsilciliğine ulaşmak için Hilal, Hollanda Caddesi Numara 5, 06550 Çankaya adresini kullanmanız gerekmektedir.

Hollanda Konsolosluğu aracılığı iğle bireysel şekilde işlem akışını tamamlama hakkınız olduğu gibi aynı zamanda firmamızın alanında uzman olan kadrosundan da yardım alma hakkınız vardır. Kadromuz sayesinde gerekli olan işlem akışı, belge temini ve randevu alma adımları sorunsuz gerçekleştirilecektir.

Hollanda Konsolosluğu İstanbul

Hollanda Konsolosluğu İstanbul temsilciliğinin adresi Beyoğlu’ndadır. Tomtom, İstiklal Caddesi No:197 açık adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Vatandaşlık işlemlerinden adli işlemlere kadar her alanda bilgi alma hakkınız bulunmaktadır. Bu işlemlerde belge talepleri de olacaktır. Belirttiğiniz işlemlerin tamamlanması için hangi belgelerin gerekli olduğuna dair tüm bilgilendirmeler eksiksiz şekilde tarafınıza bildirilecektir. Hollanda Konsolosluğu üzerinden gerekli olan işlem adımlarını tamamlarken pandemi koşullarına uygun bir ortamın tesis edilmesi için randevuların seyrek tutulmasına özen gösterilmektedir. Ayrıca ortamın steril tutulması bağlamında da tüm önlemler alınmıştır.

Hollanda Konsolosluğu İletişim

Hollanda Konsolosluğu iletişim numarası (0212) 393 21 21 olarak belirtilmiştir. Bu güncel numara üzerinden hem randevu alma hem de işlem akışına dair bilgi alma adımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Numaralar sadece mesai saatleri arasında uygun olacaktır. Mesai saatleri dışında işlem gerçekleştirilmesine imkan verilmeyecektir.

Hollanda Konsolosluğu mail adresi de aktif olarak hizmet vermektedir. Dileklerinizi ve şikayetlerinizi de bu mail adresi üzerinden sunabilirsiniz. İşlem akışına dair yaşadığınız sorunlar olursa temsilciler tarafından bu sorunların giderilmesi adına tüm önlemler alınmış durumdadır.

Hollanda Konsolosluğu Randevu

Hollanda Konsolosluğu randevu alarak hizmet veren bir çalışma sistemine geçiş yapmıştır. İşlemlerin tamamlanması için randevusuz şekilde geldiğiniz zaman işlem akışına dair sorunlar meydana gelebilmektedir. Randevu almak için dilerseniz telefon numaralarını dilerseniz de dijital ara yüzü kullanabilirsiniz. Almış olduğunuz randevu gün ve saatinde bir değişiklik yapmak isterseniz anında iletişim kurarak düzeltme talep etme hakkınız da vardır. Randevu alma sürecinin öncesinde işlemlere hız kazandırmak için gerekli belgeler de tarafınıza bildirilir.

Menü
Acil Vize